Shkronja “K” përmbi ballë”: Ilir Meta reciton vjershë me krahë hapur si në festën e Abetares (Video)
Sëpaku, e moret vesh, se nuk ju vrau “xhaxhai me çader pistolete”! Artan Hoxha publikon fotot dhe del me deklaratën e fortë: Dëshmorët e vërtetë jeni ju, nesër do të…
Ish prokurori Shkëlqim Hajdari zbardh detajet e hetimeve për “21 Janarin”: FBI faktoi se Garda qëlloi për të vrarë, si u bllokua dosja dhe konflikti polici-prokurori
Zbardhet dosja në Strasburg për “21 Janarin”: Berisha fshehu provat për vrasjen e 4 protestuesve! Garda synonte të qëllonte sa më shumë njerëz
Stuhia po vjen në Shqipëri! Ç’po ndodh me ‘Elpis’ në Greqi, çfarë po paralajmërohet, pritet të godasë menjëherë …
Temperatura nën zero dhe pritet të shkojnë -17 gradë të shoqëruar me reshje të dendura dëbore, Rama që në orët e para të mëngjesit bën njoftimin me rëndësi dhe nxjerr pamjet se çfarë po ndodh në vend
Nga Albana Osmani tek Monika Kryemadhi: Takimet e  “prurjes amerikane” në Foltore, Evi Kokalarit në Shqipëri
Tritoli në Krujë/ Kush e kërcënon familjen e Enver Stafukës?
Votat në 4 zgjedhje: Arrestimi i Kokës, largimi i Dakos, roli i Agron Dukës – Durrësi dhe pamundësia e PD për të fituar më në fund bashkinë më 6 mars
Si i mori Sali Berisha përsipër vrasjet e 21 Janarit?! Rënia e alibive, hapat deri tek pranimi i krimit dhe mburrja për planin e vrasjes së Ramës
Skandal i drejtësisë së re! Vetingu i largoi për “fshehje pasurie”: SPAK pushon hetimet për shtatë ish-zyrtarë të lartë të drejtësisë
Page 1 of 482 1 2 482

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.