Aktorja Anisa Markarian feston 60 vjetorin e lindjes: Me nostalgji i urojmë të festoje sa më shumë!
Festimi i 4 Korrikut në 2 Korrik si ditëlindja e Berishës! Dje festa kombëre e SHBA dhe ditëlindja e kryeministrit të Shqipërisë: Ju urojmë gëzuar
Italia shpall gjendje të jashtëzakonshme: Ndodh ajo që nuk ka ndodhur në 70 vjet
Stresi “trimërohet”: Jam djali i Sali Lushës unë! Del videoe rahjes brutale të reperit tjetër që nuk është djali i Saliut
Nga Al Capone te Napoleon Bonaparti! Njihuni me njerëzit e tmerrshëm, që çuditërisht bënë një gjë të mirë në jetën e tyre
PD: Të nis hetimi për kryeministrin, fshehu arrestimin në Itali! Rama: O Zot pse nuk e pate mendjen kur i krijove këta
Meta analfabet funksional, ka probleme me leximin e Kushtetutës: Thirri zgjedhjet e pjesshme më 6 mars për të parë sa vota merr me Berishën
“Unë nuk kam folur kurrë çfarë kam parë në familjen e tij”! Çupi: Ja çfarë e bën vrasës Sali Berishën! Ai ka një urrejtje të madhe për jugun
Kikia mendon nga këngët, jo se i shkon pas kufomave që duken si heronj apo është e vërtetë: Jemi popull servil e pa shtylle kurrizore!
Skandal në Oran! Triumf me “dhunë”: Qerimaj fantastik, i dhuron Shqipërisë medalje të argjendtë! Arbitrimi tendecioz e tërheq nga gara
Saliu kërcënon me një tjetër 14 Shtatorin dhe shikon ëndrra: Rama “do i’a mbathë nga Tirana më 7 korrik”
Page 1 of 215 1 2 215

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.