Qindra kalimtarë dhe banorë të Parisit kanë përjetuar momente paniku këtë të martë, kur persona të armatosur, në mes të ditës, grabitën një dyqan bizhuterish dhe orash të shtrenjta në...

Read more
Page 3 of 252 1 2 3 4 252

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.