Treshja jonë politike!

Treshja jonë politike!

Nga Profesor Rexhep QOSJA Duke dëgjuar e duke shikuar se çka po bëhet, çka po shkruhet e çka po deklarohet për Qeverinë e Kosovës, të pa krijuar as pas gati...

Read more

Shteti i ministrave

Shteti i ministrave

Nga Mero Baze Sot në redaksi kanë ardhur dy njoftime për të njëjtën çështje. Ministri në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, thotë në një njoftim zyrtar...

Read more
Page 219 of 222 1 218 219 220 222

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.